تبلیغات
شنیدنی
صدا و تصویر مظفرالدین شاه _ نخست وزیر شاه قاجار - وزیر امور خارجه شاه قاجار _آخرین خبرها از دنیای رادیو - آشنایی با رادیوهای جهان در وبلاگ  شنیدنی  ...... وبلاگ شنیدنی را هرروز ببینید و بشنوید
خانه | آرشیو | پست الکترونیک

پاسخ به اهالی خوب شنیدنی

پاسخی به این همه مهربانی

 

 

 سلام دوباره به شما راستش در تدارک مقدمات ارایه صدای بعدی بودم که متوجه شدم استقبال بی حد وحصرهست. برای همین صدای اهدایی رو با چند روز تاخیر تقدیم می کنم در این مدت قصد دارم پاسخی شایسته درخوربه ابراز نظرهای  شما بدم .

امیدوارم این احترام وادب رو که زیبنده شماست از من بپذیرید و با ارایه تظرها تون من رو در کاری که قصد انجام اون رو دارم دلگرم کنید اما نظرها و پاسخ ها :

مهسا :

می شه بگی منبع كجا بوده و چقدر صحت داره؟ راستی من لینكشو برمی دارم

شاهد :

عرض کنم که منبع این صدا کاملا مستند است این صدا از روی گرام سنگی قدیمی توسط یکی از دوستان تهیه شده و پس از پخش محدود آن بر آن شدم تا آنرا برای شما علاقه مندان بگذارم در اصل بودن اون شک نکنید.  

احسان :

من نتونستم صدا رو بگیرم جان هر كه دوست داری برام بفرستش.

شاهد :

چشم این کار رو می کنم شما براحتی می تونید روی کلمه دریافت کلیک کنید وبعد از اون اگر خواستید یا save کنیدیاopen اگر نشد چشم بفرمایید به هر طریقی که صلاح می دانید اقدام کنم.

پرستوی مهاجر:

سلام
خیلی ممنون از اینكه امكان شنیدن این صدا رو دادین ممنوونم.

شاهد :

علیک سلام قربون همه شما خوبان. من جدا مسرور هستم که این امانت در اختیار تک تک شما قرار گرفته امیدوارم صداهای مستند بعدی هم مورد توجه شما عزیز این سرزمین قرار بگیره اگر صدای خاصی شنیدی من رو هم در جریان بگذار.

رامتین :

آقا واقعا دمت گرم موضوع جالبیه اما متاسفانه پرشین گیگت لیمیت داره از یه حدی بیشتر نمیشه دانلود کرد لطفا به ایمیلیم بفرست صدا رو خواهش می کنم خیلی ممنون.

 شاهد :

قربون همه شما  ، من از صمیم قلب دوست دارم که خدمتی کرده باشم انشاالله در آینده نزدیک متوجه خواهید شد که تلاشم فقط در جلب رضایت شماست . چشم صدا رو به آدرسی که فرمودید می فرستم من رو راهنمای کن تا بتونم بیشتر خدمت بکنم .

مصطفی :

سلام... من نتوانستم صداشو بشنوم ... جان هر كی دوست داری برای من بفرست... وجدانی عاشق این جور چیزام... یا علی مددی

 شاهد :

چشم جان شما برای من خیلی عزیز است بخدا وقتی می شنوم که شما اینقدر به پیشینه خودتون توجه دارین لبریز از شور میشم و تمام تلاشم رو برای خدمت جزم می کنم چشم صدارو به طریقی که گفتین ارسال می کنید . ابراز نظر شما موجب دلگرمی است

امیر:

جالب بود

شاهد :

سلام به شما  ، شما هم برای من جالب هستین اصلا همه شما برای من جالب و عزیز و گرانقدر هستید از ابراز لطف شما متشکرم گویا شما پیرو این شعر یا ضرب المثل هستید که کم گوی وگزیده گوی چون در .

بنده گزیده گوی شما رو هم بر چشم می گذارم

 

دلداده :

سلام واقعا عالیه، فكرشو بكن آدم صدای كسی رو بشنوه كه از نظر تاریخی ازت فاصله داره، خیلی عالیه، عجب ارشیو قدرتمندی دارید . امیدوارم موفق باشید، از شعرتون هم متشكرم... صدای گذشتگان رو شنیدن عالمی داره

شاهد :

سلام بر شما از ابراز لطفتان ممنونم . زیبا ترین جمله ای که از طرف دوستان نقل شده از سوی شما بوده بسیار ممنونم با زهم با جملات پربار خودتون ارایه طریق فرمایید

مجتبی :

سلام و خسته نباشید وبلاگ جالبی داری امیدوارم كه همیشه موفق باشی
یا علی

 شاهد :

علی یارت امیدوارم با دلگرمی های شما این راه منحصر به فرد ادامه پیداکنه  ابرازنظرمزید امتنان است .

همسایه :

محض رضای خدا این وردویه برای خوشامدگویی را از روی وبلاگ بردارید استاد. خیلی توی ذوق می‌زند و دمده شده است والله

شاهد :

سلام به شما همسایه گرامی والله فکر کردم اگر قبل از ورود به صفحه عرض ادبی کرده باشم شرط مهمان نوازی رو بجا آوردم ، فکر نمی کنم سلام کردن به این زودیها دمده و املی بشه اگر میشه لطفا بیشتر توضیح بده من هنوز قانع نشدم

منتظر صدای جالب بعدی باشید راستی حدس می زنید صدای بعدی چی کی ودر مورد چی باشه  ؟ حدس بزنید و در قسمت نظر خواهی بفرمایید

  من منتظرم      

شاهد

|+| نوشته شده توسط شاهد در چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385 و ساعت 02:05 ق.ظ | نظرات