تبلیغات
شنیدنی
صدا و تصویر مظفرالدین شاه _ نخست وزیر شاه قاجار - وزیر امور خارجه شاه قاجار _آخرین خبرها از دنیای رادیو - آشنایی با رادیوهای جهان در وبلاگ  شنیدنی  ...... وبلاگ شنیدنی را هرروز ببینید و بشنوید
خانه | آرشیو | پست الکترونیک

ساعت ۱۸ تولد رادیو ایران

شصت و شش سال پیش رادیو در ساعت 6بعد از ظهر

 چهارم اردیبهشت افتتاح شد

 
مدیر گروه ایران و خانواده رادیو ایران در نشست مطبوعاتی شصت و ششمین سالگرد تاسیس رادیو ایران با اشاره به اینكه به نمایندگی از دوستان رادیو مسئولیت برنامه ویژه سالگرد را بر عهده دارد، گفت: ما قصد داریم صمیمیت نهفته در رادیو را همانطور به افراد منتقل كنیم و بار دیگر ثابت كنیم كه هنوز رادیو به عنوان یك رسانه درجه یك مطرح است.

وی اضافه كرد: در برنامه ویژه سالگرد رادیو ما ساعت شش بعد از ظهر زنگ رادیو را به یاد آغاز فعالیت رادیو خواهیم داشت زیرا شصت و شش سال پیش رادیو در ساعت 6بعد از ظهر افتتاح شد.

جلالی با اشاره به اینكه برنامه‌های كودك و نوجوان و زنان نیز در حیطه گروه ایران و خانواده قرار می‌گیرد تصریح كرد:باید دیدآیا هنوز رادیو مخاطب كودك دارد یا خیر؟ به همین دلیل باید ترفندی بكار ببریم تا بچه‌ها با رادیو آشتی كنند كه برای این منظور می‌توانیم از برنامه‌های ریتمیك و موزیكال استفاده كنیم و یا مسابقه قصه‌خوانی و یا قصه درخواستی را برای كودكان راه اندازی كنیم و شاید بتوان گفت كه برنامه «شب به خیر كوچولو» نیز در این راستا و برای بهتر شدن این برنامه موقتا قطع شده است.

 

منبع

|+| نوشته شده توسط شاهد در جمعه 1 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:04 ق.ظ | نظرات