تبلیغات
شنیدنی
صدا و تصویر مظفرالدین شاه _ نخست وزیر شاه قاجار - وزیر امور خارجه شاه قاجار _آخرین خبرها از دنیای رادیو - آشنایی با رادیوهای جهان در وبلاگ  شنیدنی  ...... وبلاگ شنیدنی را هرروز ببینید و بشنوید
خانه | آرشیو | پست الکترونیک

معرفی یک دوست ....

از همنوایی شما دوستان همواره ممنونم روزی که آغاز کردم این کار رو هیچ نمی دونستم اینقدر وبلاگ شنیدنی مورد توجه قرار بگیره ممنونم از حسن توجه شما ممنونم.

تو این راه با دوستان زیادی آشنا شدم که به بنده خیلی لطف داشتن ، اجازه بدین یکی از این یاران با صفا و هنرمند رو به شما معرفی کنم.

 

 دوست خوبم آقای رضا شبخ محمدی خودش رو در وبلاگ جذاب تجلـّیگاه و تخلـّیگاه احساس اینگونه معرفی کرده :

بنده حتما هنردوستم و احتمالا هنرمند! خطاطم و آشنا با موسیقی و ردیف‌های آوازی موسیقی اصیل سنتی و خواننده‌ی آواز با ساز و قرائت قرآن به سبک قاریان مصری. با عکاسی و فیلمبرداری و اصول نویسندگی آشنایم و کتب متعددی چاپ کرده‌ام. در ویراستاری دست و تبحری دارم و با برخی سازمان‌ها در این خصوص ارتباط کاری دارم. مدرس خوشنویسی انجمن خوشنویسان قم هستم و در شاعری به خصوص شعر طنز تجربیاتی دارم و در داستان‌نویسی نیز ذوق‌آزمایی کرده‌ام.

ایشون گنجینه ای از صداهای مستند داره که همیشه اونهارو در اختیار گذاشته تا همه از اون استفاده کنند .

من به شما توصیه می کنم حتما به وبلاگ با ارزش ایشون سر بزنید برای اینکه بدونید چه آثار با ارزشی رو در اختیار داره با اجازه ایشون چند تا از صداهای ماندگار و مستند وبلاگ ایشون رو براتون لینک می گذارم .

برای دوست خوبم آرزوی توفیق دارم و از شما می خوام حتما به وبلاگ پر بار تجلـّیگاه و تخلـّیگاه احساس سری بزنید.بنده به سهم خود لذت بردم

لحظه‌ی انفجار در نماز جمعه‌ی تهران
در حین خطبه‌خوانی مقام معظم رهبری حضرت آیةالله خامنه‌ای
در اوایل دهه‌ی ۶۰ که به شهادت ده‌ها تن منجر گردید

صدای مرحوم آیةالله سید ابوالقاسم کاشانی

مرحوم شیخ احمد کافی
و اتفاق پیش‌بینی‌نشده‌ای در ابتدای یکی از سخنرانی‌های ایشان

نشانی وبلاگ دوست خوبم  

                          http://sheikhak.blogfa.com      

 

 

 

 

|+| نوشته شده توسط شاهد در جمعه 25 خرداد 1386 و ساعت 04:06 ق.ظ | نظرات