تبلیغات
شنیدنی
صدا و تصویر مظفرالدین شاه _ نخست وزیر شاه قاجار - وزیر امور خارجه شاه قاجار _آخرین خبرها از دنیای رادیو - آشنایی با رادیوهای جهان در وبلاگ  شنیدنی  ...... وبلاگ شنیدنی را هرروز ببینید و بشنوید
خانه | آرشیو | پست الکترونیک

رادیو و ارجمند

         

رادیو به عنوان یك رسانه ملى و پرطرفدار كه در اقصى نقاط این سرزمین پهناور و جهان گویى چون قایقى تیزپیما شناور است، به حتم و به نظر من بهترین رسانه كشور است. چه به لحاظ معنا و پیام، چه پیشرفت تكنیكى، چه ابلاغ تمایلات حكومتى و چه به عنوان رسانه اى كه مى تواند با سرگرمى هاى هدفمندشمدرسى باشد كه تنها و فقط صدایش را مى شنویم.
(
ارجمند اغلب به شبكه ورزش و رادیوپیام گوش مى  دهد. اما معتقد است كه فرهنگ، آنچه را نمى دانیم به ما مى آموزد): زمانى كه مشهد بودم در رادیو خراسان و رادیو مشهد فعالیت داشتم. شب ها راه شب را نویسندگى و اجرا كردم و صبح ها با «آقاى آگاه» به میان مردم رفتم و انتقادات آنان را به طنز و طعنه روى آنتن بردم. «بربلنداى پرچین باغ اندیشه» نیز برنامه اى بود كه در آن رمان ها و داستان هاى ملل را به صورت نمایش با همكارى گروهى كه داشتم اجرا مى كردیم. به نظر من رادیو هنوز حرف اول را مى زند. بگذریم از این كه شاخه هاى متفاوتى پیدا كرده و اسامى خاص كه آن هم سعى بر آن بوده تا با نگرش علمى بخش ها از هم تفكیك شده باشند و هر كدام كارشناسان خود را داشته باشند و من خوشحالم كه رادیو همچنان پابرجا و باقوت ادامه مى دهد. (داریوش ارجمند اما خواسته اى از صاحبان رسانه دارد): آنچه از رسانه  مى خواهم بها و میدان دادن به جوانانى است كه به صورت آكادمیك و تجربى فارغ التحصیل دوره هاى هنرى هستند. جامعه جوان ما به رادیو جوان تر نیاز دارد و من بضاعت آنان را بسیار بالا مى دانم. 

|+| نوشته شده توسط شاهد در دوشنبه 30 بهمن 1385 و ساعت 09:02 ق.ظ | نظرات