تبلیغات
شنیدنی
صدا و تصویر مظفرالدین شاه _ نخست وزیر شاه قاجار - وزیر امور خارجه شاه قاجار _آخرین خبرها از دنیای رادیو - آشنایی با رادیوهای جهان در وبلاگ  شنیدنی  ...... وبلاگ شنیدنی را هرروز ببینید و بشنوید
خانه | آرشیو | پست الکترونیک

داودی:برنامه‌سازان رادیو نباید به روزمرگی كشیده شوند

مدیرمسئول روزنامه بانی‌فیلم درباره عملكرد شش ماهه رادیو گفت‌وگو اظهار داشت: اغلب برنامه‌های رادیویی دچار تكرار و نقصان می‌شوند و برنامه‌سازان رادیو نباید به روزمرگی كشیده شوند.                                                                         

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، مسعود داودی، مدیر مسئول روزنامه بانی فیلم، افزود: در این شرایط برقراری ارتباط با برنامه‌سازان را دچار مشكل شده و برنامه‌ها نیز دچار روزمرگی می‌شوند.

وی در ادامه خاطر نشان كرد: درباره عملكرد شش ماهه رادیو گفت‌وگو، با اشاره به حوزه فعالیت روزنامه بانی‌فیلم كه حوزه سینمایی است، افزود: مشكلات فراوانی وجود دارد؛ معمولاً در برنامه‌ها مصلحت اندیشانه صحبت می‌كنند و موضوعاتی را كه بیشتر مشكلاتشان و معضلات این حوزه به صورت تخصصی است كمتر بیان می‌شود.

مدیر مسئول روزنامه بانی فیلم همچنین گفت: من فكر می‌كنم عملكرد رادیو گفت‌وگو كه اصل را برای گفتمان و حل مسئله باید طرفین صحبت می‌گذارد باید از طرح مسایل روزمره و تكراری به شدت پرهیز كنند و به مشكلاتشان پیش روی حوزه‌های موثری مثل مطبوعات بپردازند.

داودی اظهارداشت: در این شبكه می‌توان درباره مسایل و مشكلات متعدد حوزه فرهنگ و سینما از منظری صورت كلان‌نگر اشاره و برنامه‌سازی شود. به طور نمونه در مدت زمان یك ماهه باقی مانده تا زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر باید موانع پیش روی این جشنواره را نقد و بررسی شود تا شاید اگر مشكلات آنان حل نشد حتی‌الامكان كاهش پیدا كند.

وی در خاتمه یادآور شد: در این شبكه همچنین باید دغدغه‌های و مشكلات مردم از هر نوع را عالمانه‌تر و بنیانی‌تر به بحث و گفته گذاشته شود.

منبع

|+| نوشته شده توسط شاهد در چهارشنبه 27 دی 1385 و ساعت 01:01 ب.ظ | نظرات